Цензор.НЕТ

15.02.19 09:57

Порошенко у другому турі програє Тимошенко, Зеленському та виграє у Бойка, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

У другому турі президентських виборів нинішній глава держави Петро Порошенко перемагає члена "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка, але програє лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко та шоумену Володимиру Зеленському, який своєю чергу перемагає Ю.Тимошенко.

Порошенко у другому турі програє Тимошенко, Зеленському та виграє у Бойка, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 31 січня по 10 лютого 2019 року, передає Цензор.НЕТ.

"Під час опитування респондентам моделювалися 6 різних ситуацій другого туру, тобто 2 можливі пари кандидатів. Як можна бачити в таблиці нижче:

Порошенко у другому турі програє Тимошенко, Зеленському та виграє у Бойка, - опитування КМІС 01

Таким чином, у разі виходу в другий тур Петро Порошенко програє Юлії Тимошенко і Володимиру Зеленському, але виграє в Юрія Бойка. Тимошенко зі свого боку в другому турі перемагає Анатолія Гриценка, Юрія Бойка, Петра Порошенка, але програє Володимиру Зеленському.

Порошенко у другому турі програє Тимошенко, Зеленському та виграє у Бойка, - опитування КМІС 02

Опитування проводилося з 31 січня по 10 лютого серед 2007 повнолітніх мешканців усіх областей, окрім окупованих територій. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 3,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики