Цензор.НЕТ

15.02.19 15:49

Кожен третій кандидат у президенти не відкрив виборчий фонд і не може вести агітацію, - КВУ

14 із 44 кандидатів у президенти досі не сформували банківські рахунки виборчих фондів і таким чином не виконали обов'язкову умову для початку агітації.

Кожен третій кандидат у президенти не відкрив виборчий фонд і не може вести агітацію, - КВУ

Про це заявляють у громадській організації "Комітет виборців України", - повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"За інформацією КВУ, отриманою від ЦВК, з 44 кандидатів банківські рахунки виборчих фондів відкрили 30 осіб. Це Ігор Шевченко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Віталій Скоцик, Валентин Наливайченко, Віталій Купрій, Сергій Каплін, Олександр Шевченко, Юрій Бойко, Ольга Богомолець , Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Дмитро Добродомов, Руслан Кошулинський, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Аркадій Корнацький, Сергій Тарута, Інна Богословська, Володимир Зеленський, Ілля Кива, Ігор Смешко, Геннадій Балашов, Олександр Данилюк, Юрій Дерев'янко, Петро Порошенко, Олександр Мороз, Віктор Кривенко, Микола Габер, Роман Безсмертний", - йдеться в повідомленні.

У громадській організації зазначають, що інформація про відкриття рахунків у ЦВК надходить із банків.

"КВУ зазначає, що відкриття виборчого фонду є обов'язковою умовою для початку ведення агітації кандидатом. Так, згідно з ч. 2. ст. 37 закону "Про вибори президента України" кандидат у президенти для фінансування передвиборної агітації зобов'язаний відкрити виборчий фонд. Згідно із ч. 3 ст. 37 закону кандидатам заборонено проводити агітацію поза виборчими фондами", - йдеться в повідомленні.

Виборчий фонд кандидата на посаду президента України має накопичувальний рахунок, на який надходять кошти для фінансування виборчої кампанії кандидата на посаду президента України, а також поточні рахунки, з яких здійснюється фінансування витрат на виборчу кампанію.

Кандидат на посаду президента України відкриває один накопичувальний рахунок виборчого фонду в установі банку України у місті Києві і не більше одного поточного рахунку в установі банку в межах територіального виборчого округу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики