Цензор.НЕТ

15.02.19 17:15

САП і НАБУ ще в грудні відмовили в порушенні справи про можливе незаконне збагачення Тимошенко, - Холодницький

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура ще в грудні відмовили "Центру протидії корупції" в порушенні провадження стосовно народного депутата Юлії Тимошенко за зверненням про її незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

САП і НАБУ ще в грудні відмовили в порушенні справи про можливе незаконне збагачення Тимошенко, - Холодницький

Про це повідомив у коментарі Укрінформу керівник САП Назар Холодницький, передає Цензор.НЕТ.

"Центр протидії корупції" у грудні минулого року звернувся спочатку в НАБУ, потім у САП з точно такою самою заявою, аналогічною слово в слово, тільки у шапці йшлося "Холодницькому" замість "Луценка". І їм відмовили в реєстрації у ЄРДР, оскільки недостатньо даних для початку провадження", - сказав він.

Холодницький додав, що представники ЦПК оскаржили відмову у порушенні кримінальної справи у суді, який зрештою встановив законність дій НАБУ і САП.

"Суд встановив законність наших дій у невнесенні в ЄРДР. Тепер вони вирішили, що Луценко старший навіть за суд і може розпочати провадження. Таке враження, що йдуть маніпуляції перед виборами", - зазначив керівник САП.

За його словами, станом на 15 годину п'ятниці до САП не надійшло від Генпрокуратури заяви ЦПК про злочин Тимошенко.

"Сьогоднішню пошту я розписав, і там ніякого звернення не було. Почекаємо, може, буде у понеділок чи вівторок", - додав Холодницький.

Він також запевнив, що САП не буде інструментом у політичній боротьбі.

"Я наголошую, що САП не буде інструментом у політичних розбірках щодо жодного з кандидатів, хай це комусь подобається чи не подобається", - резюмував він.

Як повідомлялося, генпрокурор Юрій Луценку 15 лютого направив у САП заяву про можливий злочин лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення), ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) УКУ. Відповідну заяву 12 лютого на ім'я генпрокурора направив "Центр протидії корупції". У відповідь Тимошенко заявила: "Влада нібито нова, а методи Януковича. Технології відпрацьовані ще Манафортом".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики