Цензор.НЕТ

15.02.19 17:22

Росія може спробувати вплинути на результати виборів за допомогою фейкових новин, - європейські спостерігачі

Голова Європейській мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) Златко Вуйович заявляє про загрозу впливу Росії на вибори президета.

Росія може спробувати вплинути на результати виборів за допомогою фейкових новин, - європейські спостерігачі

За словами Вуйовича, його місія спостерігатиме за ходом виборчої кампанії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН".

"Наші спостерігачі приїжджають наступного тижня. З цього періоду почнеться спостереження за виборчими процесами в Україні. Що стосується саме російського впливу на українські вибори, то, звичайно, в РФ є така можливість", - зазначив Вуйович.

За словами голови ENEMO, в майбутню доповідь організації включать зокрема результати спостереження за медіа.

"У цьому контексті ми спостерігатимемо за фейковими новинами", - додав Вуйович.

"У відповідності до міжнародних стандартів спостереження за виборами, ми будемо спостерігати за всіма частинами виборчого процесу, будемо здійснювати спостереження за сферою медіа як і за соціальними мережами. Це буде проводитись нашими довготерміновими спостерігачами на місцях…Президентська кампанія в Україні не є досить довгою. Треба сказати, що може впливати на вибори – це фейкові новини та підтримка тими чи іншими ЗМІ того чи іншого кандидата", - додав він.

Міжнародна місія зі спостереження ENEMO в Україні 2019 фінансується USAID (Агентством США з міжнародного розвитку) через NDI (Національний демократичний інститут), Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Києві та Європейським Союзом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики