Цензор.НЕТ

17.02.19 13:14

Радикал Ленський подав позов на Супрун через "незаконне призначення на посаду"

Народний депутат від Радикальної партії Олексій Ленський подав до суду на виконувачку обов’язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Радикал Ленський подав позов на Супрун через "незаконне призначення на посаду"

Про це з посиланням на дані сайту "Судова влада України" повідомляє "Главком", інформує Цензор.НЕТ.

За словами голови фракції Радикальної партії Андрія Лозового позов його однопартійця стосується незаконного призначення Супрун на посаду першого заступника голови Міністерства охорони здоров'я України.

"До Супрун можна по-різному ставитися, але в Україні має бути один закон для всіх. Кабмін призначає виконувача обов’язків міністра. Потім Кабінет Міністрів призначив Сурпун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я, хоча заступників має затверджувати сам міністр. Однак на той момент ця посада була вакантною. Отже, чинна влада витерла ноги об закон. Якщо ж прем’єр так її захищає, нехай внесе кандидатуру до парламенту, і коаліція проголосує", - заявив Лозовий в коментарі виданню.

Зазначається, що автоматизована система 15 лютого визначила головуючою суддю Любов Маруліну.

Нагадаємо, раніше інший "радикал" Ігор Мосійчук заявив, що продовжить домагатися звільнення Супрун і припинення медреформи.

5 лютого Окружний адміністративний суд Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише впродовж місяця. Крім того, перший заступник може виконувати лише ті повноваження міністра, які було йому надано за дорученням самого міністра, тоді як про наявність такого доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває у громадянстві США.

11 лютого в Окружному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляції на відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра. 

14 лютого суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян скасував своє перше рішення про забезпечення позову проти в.о. міністра охорони здоров'я. Отже, Уляна Супрун отримала можливість знову виконувати обов'язки глави МОЗ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики