Цензор.НЕТ

17.02.19 16:12

Геращенко звинуватила Карпачову в "підіграванні сценаріям Кремля"

Народний депутат обурена тим, що російська влада пустила в СІЗО до полонених моряків не чинного омбудсмена Людмилу Денісову, а колишнього уповноваженого з прав людини Ніну Карпачову.

Геращенко звинуватила Карпачову в "підіграванні сценаріям Кремля"

Про це народний депутат Ірина Геращенко написала у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Виявляється, ФСБ і російська генеральша-омбудсмен допустили в СІЗО до в‘язнів таку собі Ніну Карпчову. А офіційного уповноваженого України з прав людини  Людмилу Денісову, незважаючи на всі її зусилля і наполегливість нашого МЗС, так і не допустили відвідати моряків і навіть до суду на всі слухання", - написала Геращенко.

На думку нардепа, візит Карпачової до полонених моряків є частиною гібридної війни.

"Гібридна війна - це коли РФ використовує гібридного "омбудсмена", обтрушує від пилу Януковича, який заявляє, що, якщо Порошенко його попросить, то він готовий просити Путіна про заручників. Замість Денісової - Карпачова, замість Порошенка - Янукович. РФ дістає зі своїх загашників різних персонажів, які підіграють кремлівській платівці про "нелегітимність української влади", - стверджує Геращенко.

Вона зазначила, що офіційна українська влада "готова негайно передати 25 засуджених росіян в обмін на політв'язнів Кремля".

"Ми не дозволимо Кремлю забути прізвища Сенцова, Сущенка, Карпюка, Гриба, Панова та інших", - написала перший віце-спікер українського парламенту.

Напередодні міжнародна розвідувальна спільнота "InformNapalm" розмістила матеріал, в якому стверджує, що РФ, ігноруючи спілкування з офіційними особами, готує спецоперацію з обміну військовополонених моряків на 22 своїх громадян, засуджених в Україні. Автори тексту стверджують, що Ніна Карпачова відіграє одну з провідних ролей в підготовці обміну.

Карпачова була українським омбудсменом з 1998 року до 2012 року. Наразі вона є віце-президентом Європейського інституту омбудсмена.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики