Цензор.НЕТ

18.02.19 09:21

Цілеспрямовані індивідуальні санкції проти росіян можуть мати сильніший ефект, ніж загальні, - Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен не згоден із твердженням про те, що Захід майже не відреагував на події в Керченській протоці восени минулого року.

Цілеспрямовані індивідуальні санкції проти росіян можуть мати сильніший ефект, ніж загальні, - Расмуссен

Про це він заявив у коментарі Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Це не так. Ми відповіли так, що це є болісним для російської економіки щодо близького кола Путіна", - наголосив він, нагадавши про "суворі" санкції, запроваджені в цьому зв'язку.

До того ж, за його словами, ЄС нещодавно посилив санкції через інші події, зокрема справу Скрипаля.

"Я думаю, що питання подальшого посилення санкцій у зв'язку з російською агресією в Азовському морі стоїть на порядку денному", - додав колишній генсек Альянсу.

На його переконання, цілеспрямовані індивідуальні санкції можуть мати набагато сильніший ефект, ніж загальні.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року ЄС продовжив на півроку економічні санкції проти РФ, введені через агресію РФ на Донбасі. Вони націлені на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори, а також на товари подвійного призначення.

Крім того, проти Росії введено обмежувальні заходи через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету або незалежності України (термін їхньої дії закінчується 15 березня 2019 року), а також через анексію Криму (діють до 23 червня 2019 року).

За словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, 18 лютого ЄС офіційно оголосить про нові санкції проти Росії за захоплення українських моряків у Керченській протоці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики