Цензор.НЕТ

18.02.19 08:01

РФ ні перед чим не зупиниться, якщо на кону стоятимуть її економічні або політичні інтереси, - Клімкін

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Росія вкотре показала, що ні перед чим не зупиниться, якщо на кону стоятимуть її економічні або політичні інтереси.

РФ ні перед чим не зупиниться, якщо на кону стоятимуть її економічні або політичні інтереси, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

"Усі в ЄС прекрасно розуміють, що, вчинивши відкриту агресію проти наших кораблів в Азовському морі і захопивши українських моряків, Росія вкотре показала, що ні перед чим не зупиниться, якщо на кону стоятимуть її економічні або політичні інтереси", - написав Клімкін.

Глава МЗС України наголосив, що якщо сама не зупиниться, то її потрібно зупинити.

"Сподіваюся, нещодавні візити міністрів Литви, Естонії, Латвії, Польщі, Данії, Чехії до Маріуполя дали моїм європейським колегам яскраву картину того, наскільки маніакально РФ намагається знекровити Приазов‘я", - зазначив Клімкін, додавши, що дуже легко уявити, що може статися в Балтійському регіоні, якщо Кремль раптом вирішить захистити свій "Північний потік-2".

"Тому відповідь Європи має бути жорстка: санкції, протидія ПП2 та звільнення українських військовополонених моряків. І в той же час "м’яка" - допомога українському Півдню та Донбасу, який страждає від російської агресії. Але однаково відчутна для РФ. Над цим і будемо працювати", - резюмував глава МЗС України.

РФ ні перед чим не зупиниться, якщо на кону стоятимуть її економічні або політичні інтереси, - Клімкін 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики