Цензор.НЕТ

18.02.19 08:17

На підвищення пенсій в Україні можуть розраховувати всі категорії, але виплати будуть підвищені лише тим, хто вийшов на пенсію до 2017 року, - Рева

Протягом 2019 року підвищення пенсій відбуватиметься кілька разів.

На підвищення пенсій в Україні можуть розраховувати всі категорії, але виплати будуть підвищені лише тим, хто вийшов на пенсію до 2017 року, - Рева

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "24 канал", про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, 1 грудня минулого року пенсії підвищували, оскільки було змінено прожитковий мінімум. Найближче підвищення пенсій очікують 1 березня 2019 року - тоді відбудеться загальна індексація.

За словами чиновника, далі підвищення пенсій буде ще з 1 липня та з 1 грудня 2019 року.

"Ростуть найменші пенсії, вони ростуть найшвидшими темпами. Інші ж соціальні виплати, що є прив’язаними до прожиткового мінімуму, теж зростають разом з ним. Для цього кошти в бюджеті передбачено", - додав Рева.

Міністр також зауважив, що на підвищення пенсій в Україні можуть розраховувати всі категорії. Щоправда, за його словами, виплати підвищуватимуть лише тим, хто вийшов на пенсію до 2017 року.

"Хто виходив у 2017-му або 2018-му, у них базовий розмір середньої заробітної плати є вищим, аніж той, з якого ми зараз робимо перерахунок. Водночас їхній базовий показник є більш сучасним, ніж у тих, хто перебуває зараз на пенсії. Коли ж ми їх дотягнемо до заробітної плати тих, хто зараз виходить на пенсію, тоді вже буде індексовано й тих, хто виходить на пенсію зараз", - наголосив чиновник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики