Цензор.НЕТ

18.02.19 13:29

24 лютого вперше Іцхак Пінтосевич і Нік Вуйчич навчать, як перемогти лінощі, страх і жити життям без кордонів

24 лютого в Києві в Палаці спорту відбудеться 7-годинний тренінг "Переможець лінощів. Життя без кордонів". Під час заходу виступатимуть два топові мотиваційні спікери: Іцхак Пінтосевич і Нік Вуйчич.

24 лютого вперше Іцхак Пінтосевич і Нік Вуйчич навчать, як перемогти лінощі, страх і жити життям без кордонів

У житті кожної людини існує два головні вороги - лінь і страх. Лінощі стають бар'єром, який заважає нам жити тим життям, про яке ми мріємо. А страх сковує, не даючи навіть спробувати. Ці два вороги перемагають нас, обкрадають і заважають жити повноцінно. Настав час від них позбутися.

Нік Вуйчич - американський мотиваційний спікер, автор бестселерів, людина без рук і ніг, батько чотирьох дітей. Він переміг у своєму житті страх і невпевненість, відкривши собі двері до нових можливостей і шляхів реалізації. На тренінгу він поділиться практичними порадами подолання страху і розповість свою історію життя без кордонів.

Іцхак Пінтосевич - експерт у Системному розвитку особистості №1 в СНД, почесний професор Бізнес-Школи "Синергія". Іцхак знає, як боротися з лінощами, як почати діяти, а не тільки мріяти. Під час свого виступу він дасть покрокову інструкцію, як почати рухатися в напрямку мети, переступаючи через лінь.

Замість того, щоб ще один рік пробути під тиском дедлайнів, прокрастинації та зневіри - давайте переможемо цих ворогів.

Тренінг "Переможець лінощів. Життя без кордонів" - правильний крок до великого життя.

В продовження тренінгу вам нададуть доступ до 30-денного онлайн-курсу, де ви отримаєте 20 способів перемоги над лінощами, промови від кращих коучів і заряд мотивації на весь 2019 рік. Не пропустіть свою можливість жити повним життям дій!

У вашому житті буде повний апгрейд і неймовірний квантовий стрибок, не пропустіть!

10% від проданих квитків передаються на виконання мрій дітей, які борються за життя - в фонд "Ти не один"; проект "Здійсни мрію" на телеканалі 1 + 1. Також безкоштовні квитки надаються людям з інвалідністю. Пишіть на електронну пошту: gubska@gmail.com

24 лютого вперше Іцхак Пінтосевич і Нік Вуйчич навчать, як перемогти лінощі, страх і жити життям без кордонів 01

Квитки на тренінг^ http://pintosevich.com/winner/

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики