Цензор.НЕТ

18.02.19 15:01

Домбровскіс і Волкер наступного тижня відвідають Україну, - Клімкін

Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс спільно з представником Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) відвідають Україну, щоб визначити пріоритетність проектів з підтримки сходу і півдня України, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Домбровскіс і Волкер наступного тижня відвідають Україну, - Клімкін

"Наступного тижня на основі того, що ми сьогодні обговорили, віце-президент Європейської Комісії пан Домбровскіс подивиться, які проекти найбільш пріоритетні та мають бути реалізовані прямо зараз. Які проекти - і це стосується переважно масштабних інфраструктурних проектів - питання найближчої перспективи. З ним буде один з представників Європейського інвестиційного банку, можливо, президент", - сказав П.Клімкін журналістам у понеділок у Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами міністра, пріоритетом будуть інфраструктурні проекти, спрямовані на відновлення доріг, логістики, розвиток залізниці.

Глава МЗС також зазначив, що в рамках підтримки для України передбачено бізнес-школи та тренінги для стимулювання малого та середнього бізнесу.

Крім того, П. Клімкін повідомив, що наступного тижня Україну відвідає спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики