Цензор.НЕТ

18.02.19 16:03

У Росії зірвали суд над Павлом Грибом, на якому лікар з України мав розповісти про його стан здоров'я

Суддя відкрив засідання й одразу ж закрив його. У залі не було ні прокурора, ні перекладача.

У Росії зірвали суд над Павлом Грибом, на якому лікар з України мав розповісти про його стан здоров'я

Батько підсудного, Ігор Гриб, вважає це свідченням того, що зрив судового засідання був спланований заздалегідь. Про це він написав у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Дві хвилини. Стільки часу зайняло "судове засідання" 18 лютого в справі Павла. Суддя відкрив його, та й зразу закрив. На ньому не було ані прокурора, ані перекладача. Тобто, зрив судового засідання було сплановано заздалегідь. І це тому, що приїхав український професор Василь Притула, який дуже не бажаний свідок для "феміди" РФ", - написав Ігор Гриб.

За словами батька політв'язня, практику подібного зриву засідань Росія спочатку відпрацювала в окупованому Криму.

Крім того, нагадує Ігор Гриб, було допущено ще низку порушень. "Суд відмовив матері в побаченні із сином. Суд відмовив професору В.Притулі оглянути Павла. Суд відмовив українським дипломатам зустрітися з громадянином України", - перераховує він.

Наступне засідання у справі Павла Гриба призначено на 4 березня.

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 року виїхав на зустріч із дівчиною, із якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголосили в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Водночас Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 року директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він нібито схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускній лінійці в сочинській школі.

Детально про те, із чого починалася ця історія, про суть справи і обвинувачення, а також про судове засідання читайте в статті "Не мали діти планів підривати школу!" Любовно-агентурна історія Павла Гриба".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики