Цензор.НЕТ

18.02.19 17:07

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення аналізує інтерв'ю Азарова телеканалу "112"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення аналізує запис інтерв'ю екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова в програмі "Велике інтерв'ю" на каналі "112 Україна".

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення аналізує інтерв'ю Азарова телеканалу "112"

Якщо в інтерв'ю виявлять порушення законодавства, може бути призначено позапланову перевірку каналу. Про це "Детектор медіа" повідомив член Нацради Сергій Костинський, інформує Цензор.НЕТ.

"Матеріал записано, зараз аналізується відповідним управлінням. Як тільки отримаємо результати аналізу цього інтерв'ю – ухвалимо відповідне рішення. Звісно, якщо апарат вбачатиме ознаки порушення законодавства, пропонуватиму призначення перевірки з голосу – на найближчому засіданні", - сказав він.

Нагадаємо, 16 лютого в ефірі каналу "112 Україна" вийшла програма "Велике інтерв’ю", гостем якої був колишній прем’єр-міністр Микола Азаров.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко на своїй твітер-сторінці висловив обурення цим фактом. "Реваншисти нахабніють. 112 канал, як нічого і не було, транслює інтерв`ю із бєглим Азаровим, який не розказує, як вони запросили російські війська для окупації України, а учить нас жить, розвалившись у кріслі. Була ж Постанова ВР по 112-му. Виконати її може тільки Нацрада з питань ТБ", – написав він.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада прийняла постанову, якою схвалила пропозиції санкцій щодо семи компаній, яким належать ліцензії телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Свої пропозиції парламент скерував до Ради національної безпеки та оборони України, яка може розглянути їх і винести своє рішення про санкції, яке далі вводиться в дію указом Президента України. Однак РНБО досі не запровадила санкцій щодо цих каналів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики