Цензор.НЕТ

18.02.19 17:48

На міжнародній виставці озброєнь представили харківський БТР. ФОТО

Розробку харківських конструкторів КБ імені Морозова, БТР-4МВ1, представили на міжнародній виставці IDEX-2019 в Абу-Дабі.

Це принципово нова машина, яка повністю відповідає всім вимогам НАТО, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Харківський вимір".

Конструктори врахували всі побажання військових. Головне завдання БТР - непомітно і швидко доставити десантників на бойове завдання. Реалізувати її дає змогу тихий двигун і висока швидкість в умовах бездоріжжя. БТР плаває на глибині до 4 метрів, стверджують конструктори. Крім того, фахівці з Харкова змінили фронтальну частину бойової машини і використали принцип "рознесеної броні". Завдяки цьому, стверджують у концерні, було полегшено ремонт бронетранспортера в польових умовах.

На міжнародній виставці озброєнь представили харківський БТР 01

За інформацією державного концерну "Укроборонпром", українська делегація також вперше продемонструвала моделі наземного протикорабельного ракетного комплексу "Нептун" і реактивної системи "Вільха".

Під час виставки представники "Укроборонпрому" провели переговори з делегаціями з Анголи, Азербайджану, Об'єднаних Арабських Еміратів і Бангладеш, а також із міжнародними компаніями.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики