Цензор.НЕТ

18.02.19 23:59

Сенатор США Ернст і Полторак обговорили підтримку України з боку обох палат парламенту США

Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з сенатором США Джоні Ернст обговорили питання двосторонньої взаємодії з метою зміцнення обороноздатності України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Міністр поінформував членів американської делегації про результати та подальші перспективи оборонної реформи, яка триває в Міністерстві оборони та Збройних Силах України", - зазначається в тексті.

Він наголосив, що принциповою залишається позиція щодо здійснення глибинних реформ Української армії для розвитку сучасних оперативних спроможностей в інтересах захисту держави та набуття військових критеріїв членства в НАТО.

"Сенатор Джоні Ернст запевнила в подальшій підтримці України з боку обох палат американського парламенту та готовності до впровадження нових законодавчих актів, які зміцнюватимуть здатність України протистояти агресії Росії", - зазначається в повідомленні

За словами міністра, під час зустрічі йшлося про нагальні питання, пов’язані з ситуацією в окупованому Криму та на Сході України, спільною протидією гібридній російській агресії.

"Окрему увагу сторони приділили питанням реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних Сил України та активізації військово-технічного співробітництва зі Сполученими Штатами Америки", - додав С.Полторак.

Сенатор США Ернст і Полторак обговорили підтримку України з боку обох палат парламенту США 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики