Цензор.НЕТ

18.02.19 21:57

Порошенко подякував Туску за одноголосне рішення Ради ЄС про введення "Азовського пакету" санкцій

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском у понеділок увечері в Києві заявив про важливість збереження домовленостей єдності і солідарності ЄС з Україною в контексті одностайного рішення Ради ЄС про введення "Азовського пакету" санкцій проти Російської Федерації.

Порошенко подякував Туску за одноголосне рішення Ради ЄС про введення "Азовського пакету" санкцій

Як передає Цензор.НЕТ, про це Порошенко написав у твіттері.

"Дуже вдячний за одноголосне рішення Ради ЄС про введення "Азовського пакету" санкцій, про що ми домовлялися з Дональдом Туском у грудні минулого року. Важливо, що ми зберігаємо наші домовленості з Європою про єдність і солідарність з Україною", - написав президент України.

Раніше глава МЗС Данії Андерс Самюельсен заявив, що ЄС досяг політичних домовленостей ввести так звані "азовські" санкції щодо Росії за атаку в районі Керченської протоки на українські кораблі з подальшим їхнім захопленням і полоном моряків, технічний процес затвердження рішення триватиме кілька днів.

Пізніше глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні також заявила, що в керівництві союзу є згода щодо необхідності вжиття санкційних заходів проти РФ у зв'язку з інцидентом у Керченській протоці і що підготовка цих заходів завершиться найближчими днями.

"Я можу підтвердити, що існує політичний консенсус щодо ухвалення подальших заходів - адресних санкцій проти фізичних осіб, і я думаю, що офіційне прийняття (відповідного - ред) правового акта завершиться найближчими днями", - сказала вона на прес-конференції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики