Цензор.НЕТ

18.02.19 22:58

Мета Кремля - ​​знищити українську державність, - Порошенко на зустрічі з Туском

Росія намагається знищити українську державність, що підтверджується, зокрема її агресивними діями в Азово-Чорноморському басейні та захопленням українських моряків.

Мета Кремля - ​​знищити українську державність, - Порошенко на зустрічі з Туском

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Глави держави.

"Мета Кремля - ​​знищити українську державність, створити так звану другу версію Радянського Союзу", - сказав Президент.

"Пане Президенте, ви дуже добре знаєте, що таке Радянський Союз, що таке Варшавський блок, таке минуле, звідки ми разом з вами вийшли. Тільки наші ефективні дії, тільки наша солідарність не допустить повернення в ці сумні часи", - додав Президент України.

"Я щиро вдячний всьому демократичному світу, я щиро вдячний ЄС, я щиро вдячний за вашу особисту позицію в підтримку України. Це велика гордість для України, коли Президент Європейської Ради, разом з українським Президентом виступає українською мовою. Ви вже назавжди увійшли в історію як людина, яка дуже багато зробила для України. І український народ дуже вдячний вам. Я дуже щасливий, що в ці дуже важливі для України дні, ми разом із вами", - сказав Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики