Цензор.НЕТ

19.02.19 12:39

Телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука відмовилися від критики Порошенка, - дослідження. ІНФОГРАФІКА

У січні 2018 - січні 2019 років олігархічні медіа відмовилися від будь-якої критики Президента Петра Порошенка, вважаючи за краще не помічати більшість проблем.

Телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука відмовилися від критики Порошенка, - дослідження. ІНФОГРАФІКА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр контент-аналізу на своїй сторінці в Facebook.

"Коли ми розпочинали це дослідження, то перш за все хотіли показати, що можемо собі дозволити розслідувати комунікації будь-якого кандидата. Включно з Петром Порошенком. Але результати перевершили наші очікування. Якщо коротко, то олігархічні медіа замовчують "зради", а найбільш агресивно розганяють їх два видання: "Страна" та "24 канал". Щоправда, методи розгону у них зовсім різні", - йдеться в повідомленні.

Телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука відмовилися від критики Порошенка, - дослідження 01

Зазначається, що в лівому верхньому кутку діаграми розміщені найбільш лояльні до Порошенка медіа. Вони ігнорують більшість "зрад", а ті, які не ігнорують - згадують тільки в позитивному ключі.

Правий нижній кут - протилежна ситуація. Тут медіа, які минулого року звернули увагу на всі 10 досліджених "зрад" і віддали перевагу критиці, а не поясненням Банковій.

Телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука відмовилися від критики Порошенка, - дослідження 02

Як зазначив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook "телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука, Димінського відмовилися від будь-якої критики Президента Порошенка і висвітлюють його діяльність суто лояльно. Олігархи підтримують Петра Олексійовича і не помічають ніякої корупції, помилок і проблем".

"Ось вони – результати "деолігархізації", проголошеної Президентом в 2015-му році. Судячи з графіка, тепер видно і причину звільнення Зураба Аласанії - УТ-1 наважилась на критику Президента. "Свобода слова" тепер у нас саме така - ось тільки скільки коштує таке мовчання і з чиєї кишені за це мовчання платять?", - написав Бутусов.

Телеканали Фірташа, Ахметова, Медведчука, Пінчука відмовилися від критики Порошенка, - дослідження 03

З повним дослідженням можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2GylL82

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики