Цензор.НЕТ

19.02.19 16:40

Нацполіція розробляє для кожного регіону свій план гарантування безпеки під час виборів

За цими дорожніми картами можна буде відстежити, де і які сили поліції будуть задіяні. У кожному регіоні поліцейські провели зустрічі з виборчими штабами і громадськими організаціями. Мета - гарантувати безпечне голосування.

Нацполіція розробляє для кожного регіону свій план гарантування безпеки під час виборів

Про це радник міністра внутрішніх справ, голова координаційного штабу Іван Стойко заявив на брифінгу в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікації МВС України.

"Радники міністра і члени координаційного штабу працюють не лише в Києві, а й у всіх регіонах. Тому у кожному регіоні Національна поліція розробляє план гарантування публічної безпеки під час виборів, щоб кожен громадянин мав можливість прийти та проголосувати безпечно. За допомогою цієї "дорожної карти" можна відслідкувати, які сили й де саме будуть задіяні в день голосування. У день виборів працюватиме патрульна поліція, управління захисту економіки та інші структури та підрозділи", - сказав Іван Стойко.

Він додав, що на даний момент спостерігачами на вибори вже зареєструвалися близько 300 іноземців. Підрозділи МВС також гарантуватимуть їхню безпеку.

Радник міністра Михайло Апостол зазначив, що члени координаційного штабу провели зустрічі з членами виборчих штабів і громадськими організаціями у всіх регіонах.

"Ми провели зустрічі за закріпленими регіонами. Ми діємо в рамках своїх повноважень і діючого законодавства. Ми аполітичні та рівновіддалені від усіх кандидатів у президенти. Ми можемо давати лише правову оцінку діям. Ми комунікуємо з усіма штабами кандидатів і громадськими організаціями, а також реагуємо на всі заяви, повідомлення в соціальних мережах та ЗМІ", - наголосив Михайло Апостол.

Своєю чергою, член робочої групи Іван Варченко зазначив, що українці, які зараз проживають на тимчасово окупованих територіях, але які матимуть бажання проголосувати, також зможуть це зробити.

"Наразі 10 адміністративно-територіальних одиниць функціонує на Півдні і Сході. Що стосується Криму, то ми вважаємо, що кілька десятків тисяч людей захочуть проголосувати на не окупованій території України. Тому, державна міграційна служба та прикордонники готуються забезпечити можливість громадянам проголосувати. Те саме стосується й Донбасу. Всі матимуть можливість проголосувати", - зазначив Іван Варченко.

Він повідомив, що на сьогодні Нацполіція розпочала 29 проваджень за фактом підкупу виборців.

"У Законі України "Про Національну поліцію" є чотири ключові завдання і одним із них визначено - охороняти права і свободи людини. І ми щодня над цим працюємо", підсумував радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики