Цензор.НЕТ

19.02.19 16:38

У Чорне море увійшли кораблі протимінної групи НАТО

В акваторію Чорного моря увійшли плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra і мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Постійної протимінної групи НАТО. Похід був запланований заздалегідь.

У Чорне море увійшли кораблі протимінної групи НАТО

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на турецьке видання Gunes.

Плавбаза ВМС Німеччини Werra є флагманом групи. Також до групи входять румунський і болгарський мінні тральщики.

За даними міністерства оборони Німеччини, плавбаза в ході перебування в Чорному морі відвідає порти Бургас і Варна в Болгарії. У відомстві також зазначили, що цей похід був запланований давно.

Редактор видання BlackSeaNews Андрій Клименко додає в Facebook, що основними завданнями плавбаз такого типу є ремонт, відновлення і діагностика техніки і зброї, забезпечення кораблів паливно-мастильними матеріалами, продовольством, боєприпасами і спорядженням, а також за необхідності електроенергією.

Корабель здатний перевозити 450 т дизельного пального, 11 т машинного мастила, 27 т продовольства, 150 т прісної води, 130 т боєприпасів і спорядження. На палубі може розміщуватися вертоліт NH90 або Sea King.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак анонсував серйозну активізацію військової присутності НАТО в Чорному морі. За його словами, кораблі НАТО і ключових союзників Альянсу будуть заходити в Чорне море щомісяця.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін 18 лютого повідомив, що наступного тижня в Одесу прибудуть кораблі НАТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики