Цензор.НЕТ

20.02.19 11:19

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Гриценко і Бойко лідирують у президентських перегонах, - опитування Центру Разумкова

Українці як і раніше готові передовсім підтримати на президентських виборах шоумена Володимира Зеленського. Чинний глава держави Петро Порошенко - на другому місці, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко - на третьому.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Гриценко і Бойко лідирують у президентських перегонах, - опитування Центру Разумкова

Про це свідчать результати опитування, проведеного з 7 по 14 лютого Центром Разумкова, інформує Цензор.НЕТ.

Так, за Зеленського серед усіх респондентів збираються проголосувати 17,5% (серед тих, хто має намір брати участь у виборах - 19%). Приблизно рівні шанси вийти в другий тур виборів мають Порошенко (відповідно 13,1% і 16,8%) і Тимошенко (відповідно 11,5% і 13,8%). За Анатолія Гриценка мають намір проголосувати 5,9% від усіх респондентів і 7,3% тих, хто прийде на вибори, за Юрія Бойка - 6,3% і 7,1%, відповідно. Лідер радикалів Ляшко має 4,3% і 4,8% підтримки відповідно. Кожен з решти кандидатів набирає менше 3%.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Гриценко і Бойко лідирують у президентських перегонах, - опитування Центру Разумкова 01

У другому турі виборів Зеленський перемагає як Порошенка (відповідно 32,2% і 19,1% серед усіх респондентів), так і Тимошенко (28,7% усіх опитаних готові проголосувати за Зеленського, 18,6% - за Тимошенко). У разі ж виходу в другий тур Тимошенко і Порошенко обидва мають рівні шанси на перемогу - різниця відсотків, які отримує кожен з цих кандидатів, статистично не значуща (відповідно 22,4% і 20,0%).

Загальнонаціональне дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 7 по 14 лютого 2019 року у всіх регіонах України за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики