Цензор.НЕТ

20.02.19 13:08

Денісова планує зустрітися з Москальковою та особисто обговорити долю полонених українських моряків

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова збирається в межах візиту до Греції провести зустріч із російським омбудсменом Тетяною Москальковою.

Денісова планує зустрітися з Москальковою та особисто обговорити долю полонених українських моряків

Про це омбудсмен написала у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Відлітаю до Афін, де проведу декілька зустрічей з колегами… Хочу нарешті особисто поспілкуватися з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою, яка прилетить до Греції одночасно зі мною. Буду порушувати питання дотримання Росією норм міжнародного гуманітарного права щодо українських політв’язнів та військовополонених моряків. Не залишу без уваги тему надання їм кваліфікованої медичної допомоги та забезпечення належних умов тримання", - написала Денісова.

Також український омбудсмен повідомила, що планує поспілкуватися з главою Міжнародного інституту омбудсмена Пітером Тиндалом та головою парламентської групи Україна-Греція Атанасіосом Атанасіу. "Маю на меті побачитися з омбудсменом Грецької Республіки Андреасом Поттакісом та підписати Угоду про співпрацю. Вона буде спрямована на ефективний захист та просування прав і свобод громадян обох країн. Це важливо з огляду на те, що у Греції залишається чимало затриманих українців", - додала Денісова.

Денісова планує зустрітися з Москальковою та особисто обговорити долю полонених українських моряків 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики