Цензор.НЕТ

20.02.19 19:33

Харківська прокуратура розслідує невиконання рішення суду про призупинення підвищення вартості проїзду в електротранспорті

Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання Харківською міськрадою рішення суду про призупинення підвищення тарифів на проїзд у міському наземному і підземному електротранспорті.

Харківська прокуратура розслідує невиконання рішення суду про призупинення підвищення вартості проїзду в електротранспорті

Прокуратура області внесла в ЄРДР відомості за ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання судового рішення посадовими особами), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт відомства.

"Йдеться про рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого 2019 року за позовом щодо призупинення рішення виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах.

Згідно з ним, на час розгляду скарги по суті, дію нових тарифів, введених з 7 лютого 2019 року, призупинено. Тобто вартість проїзду має бути такою, яка була до введення нових тарифів. Проте службові особи Харківської міської ради не виконали рішення суду. Станом на ранок 20 лютого тарифи в громадському транспорті не були приведені до відповідності", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 6 лютого виконавчий комітет Харківської міської ради ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду у метро до 8 гривень, у трамваях і тролейбусах - до 6 гривень за поїздку. Рішення було оскаржене в суді. 19 лютого суд призупинив рішення виконкому про нові тарифи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики