Цензор.НЕТ

20.02.19 20:58

Дерев'янко виступає за легалізацію медичної марихуани

Кандидат у президенти України від партії "Воля", народний депутат Юрій Дерев'янко виступає за легалізацію медичної марихуани.

Дерев'янко виступає за легалізацію медичної марихуани

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Для багатьох людей легалізація медичної марихуани — це не забаганка, а життєва необхідність. Ці люди страждають від хвороб, симптоми яких можна пом’якшувати, або й взагалі лікувати", - сказав Дерев'янко.

Він підкреслив, що десятки розвинених країн Європи та світу вже легалізували медичне використання марихуани, адже численні дослідження довели, що медична марихуана не викликає звикання, поліпшує увагу, знімає больові симптоми тощо.

"Слухайте, я не вживаю марихуану, я навіть жодного разу її не пробував. Але чому наші ще радянські забобони мають змушувати людей страждати? Я хотів би, щоб українці мали можливість лікуватися в Україні за стандартами провідних країн світу?", - обурився політик.

Дерев'янко додав, що не вважає, що такі країни, як США, Канада, Нідерланди або Ізраїль, які вже легалізували марихуану у медичних цілях, дбають про своїх громадян менше, ніж українські чиновники.

"Єдине розумне пояснення, чому ми й досі не легалізували використання цієї рослини у медичній галузі — це загроза чорного ринку з продажу канабісу, з якого заробляють мільярди правоохоронців у партнерстві з криміналітетом", - переконаний Дерев'янко.

Він підкреслив, що в Україні необхідно легалізувати ті види економічної діяльності, які давно виведені в легальний сектор в Європі та США, а в Україні - спеціально загнані в тінь і регулюються нормами і стандартами виключно кримінального світу. Кошти від легалізації ринку марихуани, криптовалюти, казино і зброї надходитимуть до державного бюджету України, а не в кишені корупціонерів і бандитів, заявив політик.

Як відомо, 30 січня на сайті Верховної ради з'явилася петиція узаконення використання марихуани. Її автор звертається з вимогою внести зміни до законодавства - дозволити використання канабісу для лікування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики