Цензор.НЕТ

20.02.19 22:29

Порошенко обговорив з главою ООН Гутеррешем введення миротворців на Донбас і передав йому звернення від українців посилити тиск на РФ

Президент України Петро Порошенко 20 лютого в Нью-Йорку передав генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу звернення від українців із закликом посилити тиск на РФ для звільнення захоплених українських військових моряків і використовувати всі можливості, які є у генсека відповідно до Статуту ООН, для вирішення цієї проблеми.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила прес-служба президента.

Звернення підписали десятки тисяч українців, серед яких - колишній заручник терористів на Донбасі Володимир Жемчугов, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук, актриса Ада Роговцева, релігієзнавець, колишній заручник терористів Ігор Козловський та інші.

"Українці, які збирали підписи на підтримку наших моряків, просили мене передати вам ці звернення, враховуючи вашу важливу роль і можливості у звільненні наших моряків, яких було затримано з порушенням усіх міжнародних норм. Це наполегливе прохання", - сказав Порошенко Гутеррешу.

Президент України і генсек ООН обговорили кроки з метою забезпечення виконання відповідних резолюцій ГА ООН щодо територіальної цілісності України, ситуації з правами людини в Криму і демілітаризації півострова, а також питання введення на Донбас миротворчої місії ООН і звільнення політичних в’язнів українців.

Порошенко обговорив з главою ООН Гутеррешем введення миротворців на Донбас і передав йому звернення від українців посилити тиск на РФ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики