Цензор.НЕТ

21.02.19 08:10

Порошенко в США: 5 років тому була написана історія українського народу, який здобув перемогу над проросійським антидемократичним режимом

20 лютого - день особливого значення для кожного українця, адже 5 років тому була написана історія українського народу, який здобув перемогу над проросійським антидемократичним режимом.

Порошенко в США: 5 років тому була написана історія українського народу, який здобув перемогу над проросійським антидемократичним режимом

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Президент наголосив, що 20 лютого - день особливого значення для кожного українця, адже 5 років тому була написана історія українського народу, який здобув перемогу над проросійським антидемократичним режимом. Глава держави додав, що сьогодні відвідав панахиду за Героями Небесної Сотні в Українській Православній Церкві Св. Андрія в Нью-Джерсі.

"Це було дуже зворушливо і я ціную, що українська громада США та наші американські друзі поділяють наше горе і біль, а також надії і прагнення досягти мети, за яку було віддано їхні життя", - сказав Петро Порошенко.

Він зауважив, що у Філадельфії, біля Дзвона Свободи і Зали Незалежності, відчуває велике зворушення і натхнення, а також величезну відповідальність за виконання цієї мети.

Глава держави процитував слова президента США Авраама Лінкольна про те, що "ми маємо забезпечити, щоб загиблі, ті, хто віддав життя за те, щоб ми могли жити вільно, не померли марно".

"Кремль не може зупинити прагнення до відновлення Радянського Союзу, а способи досягнення цієї мети є такими ж, якими вони були під комуністичними правителями. Методи, використані для Голодомору, червоного терору та інших злочинів, яскраво демонструють жахливі масштаби зневаги Кремля до людського життя і неповаги до громадянських прав і свобод", - сказав він.

Президент наголосив, що за 5 років загинуло 13 тис. українців, систематично порушуються права кримських татар та інших українських патріотів на окупованих територіях, відбувається небезпечна мілітаризація Криму, а також багато українських військовополонених.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики