Цензор.НЕТ

21.02.19 12:37

Парламент Естонії запропонував заборонити в'їзд до Шенгенської зони 4 високопоставленим росіянам через захоплення українських суден

Парламент Естонії звернувся до уряду країни з пропозицією заборонити в'їжджати в Естонію і на весь Шенгенський простір російському сенатору Олексію Пушкову і трьом іншим високопоставленим особам.

Парламент Естонії запропонував заборонити в'їзд до Шенгенської зони 4 високопоставленим росіянам через захоплення українських суден

Як повідомили в четвер у прес-службі парламенту, за цю пропозицію, внесену депутатом від партії "Вільна партія" Андресом Геркелем, проголосували 56 депутатів зі 101, двоє були проти, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

До списку ввійшли голова комісії з інформаційної політики Ради Федерації О.Пушков, голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов; перший заступник керівника Федеральної служби безпеки РФ (ФСБ), начальник прикордонної служби ФСБ генерал Володимир Кулішов, а також начальник прикордонного управління ФСБ Криму та Севастополя контр-адмірал Сергій Станкевич.

Персональні санкції стосовно російських політиків і військових пропонується встановити у зв'язку із захопленням українських суден і моряків біля Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

А.Геркель входить до списку 20 антиросійськи налаштованих політичних і громадських діячів Естонії, яким РФ заборонила в'їзд до країни у відповідь на затвердження офіційним Таллінном так званого списку Магнітського.

Раніше в понеділок глава МЗС Данії Андерс Самюельсен заявив, що ЄС досяг політичних домовленостей запровадити так звані азовські санкції щодо Росії за атаку в районі Керченської протоки на українські кораблі з подальшим захопленням їх і полоном моряків, технічний процес затвердження рішення триватиме кілька днів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики