Цензор.НЕТ

21.02.19 15:15

Терористи обладнують нові вогневі позиції в районі Первомайського, - українська сторона СЦКК

Російсько-окупаційні війська продовжують порушувати Мінські домовленості та норми Міжнародного гуманітарного права. Крім збільшення кількості обстрілів позицій Об'єднаних сил і мирного населення в районі лінії розмежування, окупанти здійснюють заходи щодо встановлення нових вогневих і оборонних позицій.

Терористи обладнують нові вогневі позиції в районі Первомайського, - українська сторона СЦКК

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні української сторони СЦКК у Facebook.

"На відміну від підрозділів Збройних Сил України в районі проведення Операції об’єднаних сил, які вдосконалюють свої позиції на лінії розмежування сторін лише в межах Мінських домовленостей, окупанти навмисне порушують усі угоди. Про це свідчать і дані СММ ОБСЄ, представлені в щоденному звіті від 19 лютого 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Так, 15 лютого БПЛА СММ зафіксував нові фортифікаційні укріплення поблизу Первомайського (на півдні від Донецька): "За оцінкою, вони належать збройним формуванням Російської Федерації та були обладнані з метою скорочення відстані між передовими позиціями окупантів і ЗСУ".

"Такі зухвалі дії збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців вкотре демонструють стійке небажання дотримуватися взятих на себе зобов’язань у межах консультацій Тристоронньої контактної групи, ігнорують інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення та свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту на Донбасі", - йдеться в заяві української сторони СЦКК.

Терористи обладнують нові вогневі позиції в районі Первомайського, - українська сторона СЦКК 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики