Цензор.НЕТ

21.02.19 19:39

На Львівщині компанія, що виготовляла фальсифіковані миючі засоби, ухилилася від сплати 1,9 млн грн податків. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області викрили одну з місцевих компаній, яка ухилялася від сплати податків, виготовляла та реалізовувала фальсифіковані миючі засоби.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

На Львівщині компанія, що виготовляла фальсифіковані миючі засоби, ухилилася від сплати 1,9 млн грн податків 01

В рамках проведення операції "Рубіж" і розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 та ч.1 ст.229 КК України було встановлено, що службові особи однієї з місцевих компаній, яка займається виробництвом мила і миючих засобів, засобів для чищення та полірування, здійснювали виробництво фальсифікованого миючого засобу, підробленого під відому торгову марку. Надалі фальсифікат реалізовували за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, що призвело до ухилення від сплати понад 1,9 млн грн податків.

На Львівщині компанія, що виготовляла фальсифіковані миючі засоби, ухилилася від сплати 1,9 млн грн податків 02

В ході обшуку, проведеного на підставі рішення суду в виробничих, складських та офісних приміщеннях компанії - фігуранта, вилучено та передано на відповідальне зберігання 3 тис. 672 шт. ємностей підробленого миючого засобу і 2,5 тис. порожніх ємностей.

На Львівщині компанія, що виготовляла фальсифіковані миючі засоби, ухилилася від сплати 1,9 млн грн податків 04

Постановою суду на вилучені ТМЦ накладено арешт.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики