Цензор.НЕТ

21.02.19 21:49

Федерація роботодавців підписала меморандум про співпрацю з Гриценком

Голова ради роботодавців України Дмитро Олійник оприлюднив інформацію про підписання меморандуму з Анатолієм Гриценком.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Зранку обговорював можливі шляхи виходу із економічної кризи із трьома екс-президентами України, а щойно підписав Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Федерацією роботодавців України та лідером політичної партії "Громадянська позиція" кандидатом у Президенти України Анатолієм Гриценком.

В основу Меморандуму було покладено УСІ 12 положень Маніфесту роботодавців України.

Коли ми вперше презентували свою "дорожню карту" з прискореного економічного розвитку України, то закликали до дискусій усіх політиків, лідерів політичних партій та кандидатів у Президенти України, щоб спільно знайти шляхи вирішення конкретних економічних проблем.

Сподіваємося на співпрацю с усіма політичними силами, які сприймають наш план, розуміють, за рахунок чого можна добитися економічного зростання та здатні сприяти реалізації основних вимог роботодавців.

Завдяки синергії бізнесу і політиків у України з’являється більше шансів на економічне зростання.

Адже саме ми, роботодавці, знаємо, яким шляхом йти.

В свою чергу лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко відзначив, що йому легко підписувати Маніфест. "У нас одна група крові", - додавши, що економічна безпека є одним з пріоритетів будь-якого політика.

Дійсно, в економіці є багато проблем, але, за словами Анатолія Гриценка, він не бачить і проблем в тому, як їх розв’язувати - це питання часу, волі та концентрації зусиль.

Під час дискусії були поставлені запитання та обговорені проблеми створення в Україні високопродуктивних робочих місць, підтримки національного виробника, проведення аудиту ключових міжнародних економічних угод та зобов’язань України, захисту права власності, проведення фінансово-кредитної політики дружньої по відношенню до української промисловості та багато інших питань, по яким кандидат в Президенти висловив свою думку, відповідаючи на питання представників бізнесу.

Наприкінці зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння, в якому сторони домовились про просування ініціатив, що містяться в Маніфесті роботодавців (у тому числі шляхом прийняття відповідних законопроектів у Верховній Раді)".

Федерація роботодавців підписала меморандум про співпрацю з Гриценком 01
Федерація роботодавців підписала меморандум про співпрацю з Гриценком 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики