Цензор.НЕТ

21.02.19 23:30

Це чистий авторитаризм, - Ірина Луценко про передвиборчу програму Тимошенко

Передвиборча програма кандидата в президенти та лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко це абсолютний авторитаризм.

Це чистий авторитаризм, - Ірина Луценко про передвиборчу програму Тимошенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" заявила представник президента у Верховній Раді, народний депутат України фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко.

"В 2009 році Юлія Володимирівна очолювала Кабінет міністрів. Вона тоді через суд заборонила засобам масової інформації критикувати Кабінет міністрів і її особисто як прем’єр-міністра. А було за що: і за ті ліки "Таміфлю", які в 5 разів дорожче були закуплені, коли був грип, і за ті… Ну дуже багато моментів. За ті ж газові угоди. І багато-багато іншого. За ту "юліну тисячу", яку вона ніби платила і не заплатила. Я нагадую тільки самі яскраві моменти", - розповіла нардеп.

За словами Луценко, Юлія Тимошенко заборонила себе критикувати.

"Як вона вам каже, "я ображена", тому що це, ймовірно, завідомо недостовірна інформація. Про що це говорить? Юлія Володимирівна тільки пробує стати президентом, а вже проявляє авторитаризм, проти якого ми стояли на Майдані в 2014 році, проти законів 16 січня, які Янукович пробував прийняти, і жінки виходили тоді в каструлях, бо вони заборонили тоді мітингувальникам виходити з тим-то, закривати обличчя, і всіх в каталажку садили… Був і такий період",-розповіла Луценко.

Вона нагадала, що "колись Гітлер починав з авторитаризму і заборон. І чим це закінчилося? Другою світовою війною".

"Мангер – Херсонська область, голова ради, проти якого виступала Катерина Гандзюк – вирішив не забороняти їй через суд критикувати херсонського голову раду, представника "Батьківщини", якого Юля, знаючи, що його Генеральна прокуратура вже після всіх відповідних слідчих дій звинуватить як замовника її вбивства, звільнила з лав "Батьківщини"… Так от, цей голова Херсонської ради, представник "Батьківщини", наказав облити Гандзюк кислотою за те, що вона сміла його критикувати. Але – Лозинський, Дубіль, Богдан Руслан, Шепелєв і багато-багато інших в ряду. Це заборона чого? Демократії", - відзначила народний депутат.

Ірина Луценко наголосила, що так дії Тимошенко це авторитаризм.

"Але давайте відкриємо її програму кандидата в президента. Там написано: "Я хочу іншу Конституцію, я хочу ту Конституцію в обхід Верховної Ради". А у нас приймається Конституція у Верховній Раді. "Я хочу Конституцію канцлерського взірця". Це значить – я і більше ніхто. Це монополія моєї влади. І якщо уважно прочитати її програму, то там вона пропонує таку систему виборів, де апріорі її президентська партія, мережа сьогоднішня, про яку СБУ сьогодні говорила, буде мати понад 50% голосів. А всі інші – що це значить? Це всі рішення, які придумає Юлія Володимирівна, апріорі будуть прийняті.

Це чистий авторитаризм. Це не те, за що ми стояли на Майдані. Це зовсім інше. Вона забороняє одному з кандидатів в президенти – не Гриценку, не Бойку, не Зеленському – виступати і говорити. Вона забороняє Порошенку. Вона прекрасно розуміє, що вона йому вже не конкурент, вона не виходить в друге коло. І це вже серйозне хвилювання і розпач", - переконана Луценко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики