Цензор.НЕТ

22.02.19 09:56

Кабмін змінив порядок виїзду дітей за кордон

Кабмін міністрів України вніс кілька змін у порядок організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення.

Кабмін змінив порядок виїзду дітей за кордон

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в постанові уряду №117 від 20 лютого.

"Уряд ухвалив у новій редакції порядок організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення. Документом встановлено перелік документів для отримання згоди на виїзд груп за кордон на відпочинок та оздоровлення (окремо для дітей, що мають батьків, і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки)", - йдеться в постанові.

Крім того, документом передбачено: подання організаторами маршрутів переміщення груп від інтернатів до місця збору та місця перебування; супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під час перевезення; забезпечення дітей харчуванням і побутовими зручностями під час транзитних зупинок і перельоту; надання організаторами програм перебування дітей за кордоном з обов'язковим зазначенням групових та індивідуальних заходів (екскурсії, поїздки, розважальні програми).

Також встановлено додаткові вимоги для сімей іноземців, які прийматимуть у себе дітей на відпочинок та оздоровлення (наявність дозвільних документів про відсутність у членів сімей судимості, алко- та наркозалежності, психічних та інфекційних захворювань, а також гарантії повернення дітей до України).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики