Цензор.НЕТ

22.02.19 14:15

"Маячня, якою займаються провокатори в СБУ, нас просто не цікавить", - Тимошенко про обшуки у співробітників її штабу

Руслана Богдана і Валерія Дубіля Тимошенко назвала чесними людьми, які "борються з системою".

"Маячня, якою займаються провокатори в СБУ, нас просто не цікавить", - Тимошенко про обшуки у співробітників її штабу

Кандидат у президенти і лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заперечує причетність її штабу і членів партії "Батьківщина" до будь-якої схеми фальсифікації і назвала всі звинувачення з боку СБУ маячнею. Про це вона сказала на прес-конференції в п'ятницю, 22 лютого, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

"Маячня, якою займаються провокатори в СБУ, нас просто не цікавить. Ми хочемо говорити з командою Порошенка про зміст, про стратегію, як виходити країну з цього важкого стану, в який вони її довели. А всі провокації СБУ і кума чинного президента, який займає посаду Генерального прокурора, я не буду коментувати", — сказала Тимошенко.

Вона також додала, що всі звинувачення на адресу депутатів "Батьківщини" Руслана Богдана та Валерія Дубіля є брехнею.

"Це чесні люди, вони борються разом зі мною, щоб ця система впала. І якщо хтось доторкнувся до їхнього імені, ми підемо в суд і будемо відстоювати, щоб їхнє ім'я не замішували в цих політичних м'ясорубках", — заявила Тимошенко.

"Я хочу заявити що наша команда ніколи не підкуповувала виборців і ніколи не буде. … Прошу не клеїти брудні провокації до імені нашої партії", — закінчила вона.

Раніше народний депутат і глава партії в Полтаві Руслан Богдан назвав масові звинувачення на адресу "Батьківщини" в порушенні виборчого законодавства ознакою агонії чинної влади.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, співробітники СБУ та ДБР провели обшуки у представників штабу Ю.Тимошенко в Запорізькій області. В результаті СБУ заявила про викриття "виборчої піраміди" під керівництвом нардепа від "Батьківщини" Богдана.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики