Цензор.НЕТ

22.02.19 18:33

Підніму келих шампанського за здоров'я детективів, - Омелян відреагував на передачу до суду справи про можливе збагачення

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відреагував на повідомлення про те, що прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно нього.

Підніму келих шампанського за здоров'я детективів, - Омелян відреагував на передачу до суду справи про можливе збагачення

Як інформує Цензор.НЕТ, Омелян заявив у Facebook, що цією справою Національне антикорупційне бюро дискредитує себе як інститут.

"Закривали десятками інші справи і мямлили, що корупція знизилася, де вона далі цвіте буйним цвітом, а ви її просто "не помічаєте"?! Ви можете дискредитувати мене особисто, але дискредитуєте НАБУ як інституцію набагато сильніше", - заявив Омелян.

За словами міністра, кошти, витрачені НАБУ на справу проти нього, "перевищують те, що вони вважають незаконним збагаченням, в рази".

"Хлопці, вас дійсно створювали і навчали заради того, щоб ви бігали в пошуках уявних злочинців замість того, щоб боротися із корупцією реальною?!", - пише Омелян.

"Сьогодні ввечері обов`язково підніму келих Кримського шампанського за здоров`я більше десятка детективів, які героїчно розслідували впродовж півтора року мою справу, керівництва цієї організації і їх друзів", – говорить міністр.

Також Омелян обіцяє подробиці після виборів, щоб не "розгойдувати човен".

Раніше повідомлялося, що прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затвердили і направили до суду обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Нагадаємо, 13 вересня співробітники НАБУ вручили міністру інфраструктури Омеляну підозру за "незаконне збагачення" десять років тому, "користування або придбання" машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року.

Сам міністр заявив про співпрацю керівництва Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з українськими політиками і намір подати на НАБУ в суд. Він категорично відкинув корупційні звинувачення на свою адресу і заявив, що не подаватиме у відставку.

Зі свого боку, в НАБУ назвали заяви міністра Омеляна про висунуту йому підозру "маніпуляцією фактами".

14 серпня, Солом'янський районний суд міста Києва вирішив відпустити міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на поруки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики