Цензор.НЕТ

22.02.19 21:53

Зеленський встановив рекорд українського кіно - за фільм "Я, Ти, Він, Вона" перерахував до Держкіно понад 11 млн грн

Виробник українського фільму "Я, Ти, Він, Вона" перерахував Держкіно рекордні 11,6 млн грн від доходів від прокату картини.

Зеленський встановив рекорд українського кіно - за фільм "Я, Ти, Він, Вона" перерахував до Держкіно понад 11 млн грн

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Держкіно в Фейсбук.

"22 лютого компанія-виробник фільму "Я, Ти, Він, Вона" перерахувала на рахунок Держкіно 11 673 939 гривень – виплату частки доходу за грудень і січень від комерційного використання прав на фільм згідно з умовами ліцензійної угоди і акту розподілу майнових прав. Наразі, це рекордна сума, яку Держкіно отримало від кінотеатрального прокату фільму, створеного за його підтримки", - йдеться в повідомленні.

Романтична комедія "Я, Ти, Він, Вона" стала абсолютним рекордсменом за зборами серед українських фільмів, зібравши в прокаті понад 71 млн гривень. На сьогодні, фільм у кінотеатрах країни подивилося майже 800 тис. глядачів. Це абсолютний рекорд серед українських фільмів, знятих в Україні за всі роки незалежності.

Проект "Я, Ти, Він, Вона" став переможцем 10 конкурсного відбору Держкіно і отримав державну підтримку розміром 17,6 млн грн. Фінансування виробництва стрічки здійснювалося в співвідношенні 51% за рахунок ТОВ "Кіноквартал" і 49% за рахунок коштів державної фінансової підтримки. Відповідно до цього співвідношення розподіляються і доходи, тобто всі кошти, отримані від прокату або демонстрації фільму.

Зеленський встановив рекорд українського кіно - за фільм Я, Ти, Він, Вона перерахував до Держкіно понад 11 млн грн 01
Зеленський встановив рекорд українського кіно - за фільм Я, Ти, Він, Вона перерахував до Держкіно понад 11 млн грн 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики