Цензор.НЕТ

22.02.19 22:47

Від початку епідемії кору померло 30 осіб, від вакцинації не помер жоден, - Супрун

В Україні від кору померло 30 осіб, проте жодного випадку смерті від вакцин в Україні не було зафіксовано за весь період незалежності.

Від початку епідемії кору померло 30 осіб, від вакцинації не помер жоден, - Супрун

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Те, що ніколи не роблять антивакцинатори, коли поширюють перекручену інформацію - вони не аналізують дані. Щоб судити про випадки смерті чи хвороби після щеплення, слід зафіксувати і дослідити всі випадки. В США є база даних "ускладнень" щеплень, Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS). Чому "ускладнень" взято в лапки, бо система збирає дані про будь-які події в післявакцинальний період, так звані несприятливі (англ., adverse) події (англ., event). І тут є маніпуляція, коли кількість зареєстрованих випадків несприятливих подій після вакцинації антивакцинаторами трактується як кількість "ускладнень" і смертей. Аналіз повідомлень у VAERS не виявив жодного причинно-наслідкового зв'язку між вакцинами і смертями або хворобами, які були зафіксовані після проведення щеплень", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що найголовніше - це усвідомити, що "після щеплення" не означає "в результаті щеплення".

Крім того, в Україні всі несприятливі реакції після щеплень ретельно відстежуються. Упродовж 30 днів після вакцинації кожен випадок реакцій, що не входить в очікування для цієї вакцини, обов'язково фіксується лікарем. Інформація про цей випадок передається в лабораторні центри на національному рівні, де досліджується взаємозв'язок між ним та вакциною.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики