Цензор.НЕТ

22.02.19 23:20

Аваков і Князєв поставили завдання поліції на виборах - голосуйте за кого хочете, але порядок має бути - глава патрульної поліції Жуков

Поліція отримала чітку установку - на виборах голосуйте за кого хочете, але має бути дотримана законність, незважаючи на політичні симпатії і антипатії.

Аваков і Князєв поставили завдання поліції на виборах - голосуйте за кого хочете, але порядок має бути - глава патрульної поліції Жуков

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці колишній десантник, заступник начальника департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

Він зазначив: "Деякі мої друзі акуратно запитують: "А за якого з кандидатів ваше керівництво агітує голосувати на виборах президента України 2019?")

Так от, буквально кілька хвилин тому закінчилася нарада з питання виборів, яку проводили Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Глава НП Сергій Князєв.

І, як завжди, визначено чіткі позиції для всіх правоохоронців!

"Ваші політичні погляди і позиції - це ваше особисте, точно так само, як і всіх ваших офіцерів. За кого вважаєте за потрібне, за того і будете голосувати.

Але законності усього процесу дотримуються всі. Не зважаючи на симпатії чи антипатії до кандидатів!"

"Ми повинні і ми забезпечимо чисті, об'єктивні, правильні вибори, як того вимагає закон України!"

Такі от правильні завдання було поставлено сьогодні! Агонь? Я вважаю - так! Вагонь і повага!"

Жодних поганих завдань, нечесних і неправильних вимог, натяків і підводок! Все як пише книжка)

В принципі, як і завжди! Нормальна здорова робота".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики