Цензор.НЕТ

23.02.19 09:48

Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР

Найманці російсько-окупаційних військ через непідготовленість особового складу ведуть обстріл своїх позицій і випускають велику кількість мін, із яких 50% не детонують.

Найманці РФ обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, такі дані Головного управління розвідки під час брифінгу озвучив прес-секретар Міноборони Дмитро Гуцуляк.

"19-20 лютого цього року під час спроб завдати вогневого ураження підрозділам ЗС України мінометні розрахунки противника обстріляли позиції своїх військ. Крім того, через непідготовленість особового складу у діях зі спорядження мін близько 50% вистріляних боєприпасів не детонували", - зазначив Гуцуляк.

Він додав, що вимоги проводити заходи бойової підготовки у скорочені терміни призводять до того, що на лінію зіткнення направляється непідготовлений особовий склад. Такі дії окупантів посилюють небезпеку для місцевого населення через збільшення ймовірності ураження об’єктів цивільної інфраструктури та кількості мін, що не розірвалися, на території сільськогосподарських угідь.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики