Цензор.НЕТ

23.02.19 18:44

Аваков: Я з усіма в комунікації, але немає жодних альянсів, зокрема з Тимошенко

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запевнив, що у нього немає "політичних союзів" із жодним із кандидатів.

Аваков: Я з усіма в комунікації, але немає жодних альянсів, зокрема з Тимошенко

Про це він заявив в інтерв'ю для ZN.UA, передає Цензор.НЕТ.

За словами міністра, "вкидання" про "альянси" - відповідна реакція на чесну боротьбу з маніпуляціями і "схемами" на передвиборчій кампанії.

"Але щойно починаєш говорити — потрапляєш під обстріл з усіх стволів Адміністрації президента. Їхні методи боротьби: зустрічна дискредитація поліції; компрометація будь-яких заяв міністра і так далі. Це неприпустимо — це не політична конкуренція, це злочинна дурість групки функціонерів штабу, яка може призвести до проблем для всієї країни. І річ тут не в особистому комфорті та відносинах. І я, і поліція робимо те, що маємо, — те, чого від нас, по суті, чекають люди, те, заради чого нам довірили нашу роботу. Реакція на цю роботу - фейки, дискредитація", - повідомив глава МВС.

Як приклад він назвав "вкидання",  що з'явилося "днями" і оплачене як реклама. Про те, що Аваков з Тимошенко уклали політичний союз.  Воно не відповідає дійсності.

"Я з усіма в комунікації, тому що інакше неможливо. Але немає жодного альянсу ні з Коломойським, ні з Ахметовим, ні з Тимошенко, ні з Порошенком. Ні у мене, ні у партії", - заявив міністр і нагадав позицію партії: " системної підтримки партії немає і не буде - ні  щодо Тимошенко, ні щодо когось іншого. "Народний Фронт" вирішив нікого не підтримувати".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики