Цензор.НЕТ

24.02.19 20:59

"Яку б вони позицію не мали, це мої діти, я їх люблю", - "віце-прем'єр" окупованого Криму Опанасюк про дочок - дует Anna Maria

Мати учасниць дуету Anna Maria - заступник голови окупаційної "Ради міністрів Республіки Крим", нагороджена медаллю "За повернення Криму" - поділилася враженнями від виступ дочок, які вийшли у фінал відбіркового конкурсу на "Євробачення" від України.

"Яку б вони позицію не мали, це мої діти, я їх люблю", - "віце-прем'єр" окупованого Криму Опанасюк про дочок - дует Anna Maria

"Я ними просто пишаюся, бо вони дуже гідно виступили. Щиро, по-чесному, так як вони думають. І так, як вони думають, я вважаю, так думають багато людей в Криму і Україні. Це наші діти, ми їх просто любимо. Яку б вони позицію не мали, як би вони не поводилися, це мої діти, я їх люблю і все", - каже Лариса Опанасюк у коментарі російському "П'ятому каналу", передає Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, батьки учасниць дуету Anna Maria проживають в окупованому Криму. Мати - Лариса Опанасюк, посідає посаду віце-прем'єра окупаційного уряду і нагороджена медаллю Міноборони РФ "За повернення Криму". Батько - Олександр Опанасюк в 2014 році перейшов на службу РФ і був призначений окупаційною владою "суддею Верховного суду Криму". З 2016 він пішов на пенсію.

В Україні подружжя Опанасюк є фігурантами кримінальних проваджень про держзраду і бази "Миротворець". Але обидва недоступні органам слідства, оскільки живуть в окупованому Криму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики