Цензор.НЕТ

24.02.19 23:03

Україна засуджує безпрецедентне насильство на кордонах Венесуели, - Клімкін

Україна засуджує насильство на кордоні Венесуели й вимагає від Ніколаса Мадуро розблокувати ввезення гуманітарної допомоги в країну.

Україна засуджує безпрецедентне насильство на кордонах Венесуели, - Клімкін

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Він також закликав президента Венесуели Ніколаса Мадуро забезпечити терміновий пропуск гуманітарної допомоги на територію Венесуели.

"Ми рішуче засуджуємо безпрецедентне насильство на кордонах Венесуели, яке призвело до смертей і травм. Ми вимагаємо, щоб режим узурпатора влади Мадуро завершив ці недостойні дії, і щоб був забезпечений терміновий пропуск гуманітарної допомоги", - заявив Клімкін.

Україна засуджує безпрецедентне насильство на кордонах Венесуели, - Клімкін 01

Нагадаємо, 23 січня Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим президентом країни, оскільки раніше парламент визнав переобрання чинного президента Ніколаса Мадуро на пост глави держави неконституційним. Відразу після цього президент США Дональд Трамп заявив, що визнає Гуайдо новим тимчасовим президентом. Більшість країн Євросоюзу, США, Канада, Австралія і частина країн Латинської Америки також заявили про визнання Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели.

Пізніше МЗС України відреагувало на події, що відбуваються у Венесуелі. У повідомленні зазначається: "Україна визнає Хуана Гуайдо главою єдиного демократично обраного органу влади Венесуели - Національної асамблеї, а також лідером демократичної опозиції".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики