Цензор.НЕТ

25.02.19 10:24

Одеський аеропорт запустить новий термінал у травні

Новий термінал міжнародного аеропорту "Одеса" (ODS) почне роботу в травні нинішнього року.

Одеський аеропорт запустить новий термінал у травні

Про це повідомляє 24 канал.

Як сказав директор аеропорту Павло Прусак, термінал площею 30 тис. кв. м зможе обслуговувати до 3 тисяч пасажирів на годину.

За його словами, у 2018 році через одеський аеропорт було перевезено близько 1,5 млн пасажирів, а цього року очікується зростання пасажиропотоку на 20%, зокрема завдяки відкриттю нових рейсів.

"Новими напрямками стануть Азербайджан, Чорногорія, Іспанія, Італія", - уточнив Прусак. Він також додав, що пасажиропотік на внутрішніх маршрутах має збільшитися за рахунок рейсів до Львова та Харкова.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, у другому півріччі 2019 року в одеському аеропорту розпочнеться експлуатація нової злітно-посадкової смуги, а оновлене аеронавігаційне обладнання знизить вплив погоди на польоти.

Міжнародний аеропорт "Одеса" входить до трійки найбільших аеропортів України. Він здатний приймати повітряні судна коду 4D і нижче, а також вертольоти всіх типів. У вересні 2018 року аеропорт представив ребрендинг, розробкою якого займалася креативна компанія Fedoriv (Київ).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики