Цензор.НЕТ

25.02.19 14:01

Аваков - Березенку: Не треба хвилюватися через те, що ти - фігурант провадження. Перевірка встановить факти. Якщо ти чесна людина, тобі нема чого боятися

Народний депутат від БПП Сергій Березенко фігурує в кримінальних провадженнях, відкритих на підставі заяв щонайменше двох кандидатів у президенти, як імовірний організатор передвиборчих схем.

Аваков - Березенку: Не треба хвилюватися через те, що ти - фігурант провадження. Перевірка встановить факти. Якщо ти чесна людина, тобі нема чого боятися

Про це під час презентації нової інформаційно-аналітичної системи "Вибори-2019" заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Сергій Березенко став фігурантом проваджень на основі заяв як мінімум двох кандидатів у президенти, і його ім'я як організатора схем згадується в низці з цих звернень, і ми не можемо не зафіксувати ці звернення і не вести розслідування", - сказав керівник МВС.

Коментуючи заяви Березенка з цього приводу, Аваков зауважив, що депутатові не варто хвилюватися, якщо він не винен.

"Читав нещодавно адресовані мені заяви пана Сергія Березенка з фракції БПП про те, що він обурений тим, що він є фігурантом провадження. Не треба переживати за те, що ти - фігурант провадження. Завжди є перевірка, яка встановить факти. Якщо ти чесна людина, тобі нема чого боятися", - наголосив він.

Міністр нагадав, що сам він є фігурантом щонайменше 4 кримінальних справ у РФ, оголошений у розшук, заочно заарештований.

"Так що не хвилюйтеся, пане Березенко, ми просто спокійно робитимемо свою роботу", - додав Аваков.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що народний депутат, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко фігурує у кримінальних провадженнях щодо виборів. Сам Березенко відкинув звинувачення в організації підкупу виборців, висунуті Аваковим в інтерв'ю.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики