Цензор.НЕТ

25.02.19 15:04

Ми за посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства, - Бурбак

"Народний фронт" виступає за посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства і підтримуватиме відповідний урядовий законопроект.

Ми за посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства, - Бурбак

Про це, як передає Цензор.НЕТ, під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак, повідомляє прес-служба "Народного фронту".

"У порядку денному - законопроекти про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства. "Народний фронт" підтримує урядовий документ, над яким працював міністр Арсен Аваков. Я переконаний, що всі наші колеги, голови фракцій, які сьогодні заявляли про фальсифікації на виборах, мають дати максимум голосів за цей законопроект", - сказав керівник фракції.

"Підкуп виборців та фальсифікації - неприпустимі. Лідери "Народного фронту" навесні 2014-го подали приклад, як гарантувати безпеку й законність виборів у воюючій країні. І нині Президент, СБУ, прокуратура, Нацполіція зобов’язані захистити демократичні права українців. Чесні вибори - інтерес кожного громадянина", - наголосив Максим Бурбак.

Він також звернувся до всіх політичних сил та колег по коаліції припинити нападки на Національну поліцію та міністра МВС.

"Ми не дамо втягувати правоохоронні органи в політичні розборки. Я переконаний, правоохоронці мають зробити і зроблять усе, щоб забезпечити вільні, прозорі та чесні вибори", - наголосив Максим Бурбак.

"Наголошуємо - Україні потрібен легітимно обраний Президент, якому довірятимуть всередині країні та якого, безумовно, визнаватимуть у світі", - резюмував керівник фракції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики