Цензор.НЕТ

25.02.19 19:26

Від власників заарештованого майна на нас чиниться тиск, - глава АРМА Янчук

Нацагентство з розшуку та управління активами (АРМА) відчуває постійний тиск та спротив від власників арештованого майна та пов'язаних з ними осіб.

Від власників заарештованого майна на нас чиниться тиск, - глава АРМА Янчук

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це заявив голова АРМА Антон Янчук після презентації свого річного звіту.

"Спротив представлений комплексом заходів. Зазвичай, це юридичні диверсії, фізичний спротив – безпосередня протидія у доступі до активів, і третій елемент – це медійна площина: потужний розголос викривлених обставин та викривленої інформації. Це такий собі "мікс", який застосовується дуже часто з боку власників та пов'язаних осіб, хоча на моє особисте переконання, у цьому немає жодного сенсу", – наголосив Янчук.

Він уточнив: АРМА не може відмовитися від розшуку чи управління заарештованими активами, яким би потужним не був тиск їхнього власника: така відмова від роботи навіть не передбачена українським законодавством.

"АРМА не є центром ухвалення рішень. Ми одержуємо повідомлення від правоохоронців про розшук, ми одержуємо поштою судові рішення про передачу активів в управління... У власника є завжди право оскаржити у суді арешт майна. Будь-якого іншого повороту подій не може бути", – запевняє Антон Янчук.

Водночас Антон Янчук не дав повної відповіді на запитання, чи вчиняють тиск на Нацагентство власники низки заарештованих об'єктів – екс-президент Віктор Янукович та його оточення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики