Цензор.НЕТ

26.02.19 08:10

Мир з Росією може прийти тільки і виключно після деокупації і Донбасу, і Криму, - Клімкін

Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін наголошує, що до звільнення окупованого Криму та повернення контролю над півостровом України ніякого миру з Російською Федерацією бути не може.

Мир з Росією може прийти тільки і виключно після деокупації і Донбасу, і Криму, - Клімкін

Про це глава МЗС сказав в ефірі телеканалу ICTV, пише Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Хтось каже мир, перемир'я, - грається словами... Я вважаю, що мир з Росією - і я це відповідально кажу - може прийти тільки і виключно після деокупації і Донбасу, і Криму", - заявив Клімкін.

Водночас він допускає "періоди якогось перемир'я, переговорів тощо". "Але до звільнення всього Криму ніякого миру з Росією бути не може. Це дуже важлива теза, яку всі мають розуміти", - наголосив глава МЗС.

Його позиція щодо Донбасу "дещо інша": "Я вірю, що в нас є тільки один шанс - у нас є шанс стати великою, потужною, безпековою та економічною державою. І ми маємо і можемо повернути Крим".

Клімкін упевнений, що мешканці Криму мають розуміти, що з окупацією півострова "у них забрали все". "Вони нічого не значать", - наголосив він. Окремо Клімкін заявив, що вдячний міжнародним партнерам за надану підтримку, але зазначив, що "ніхто за нас не отримає перемогу, як ми самі". "Але без друзів у сьогоднішній реальності це неможливо", - заявив Клімкін. Водночас міністр зазначив, що хотів би бачити більшу підтримку для України з боку світової спільноти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики