Цензор.НЕТ

26.02.19 09:43

"Мій кандидат на пост міністра закордонних справ - це Світлана Заліщук", - Гриценко

Міністром закордонних справ за президентства Анатолія Гриценка стане народний депутат та член міжфракційної парламентської групи "Єврооптимісти" Світлана Заліщук.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Анатолія Гриценка у Facebook, про це він заявив під час програми "Свобода слова".

"Мій кандидат на пост міністра закордонних справ - це Світлана Заліщук. Під час наших закордонних поїздок я побачив драйв, характер, відстоювання національного інтересу. Я впевнений, що вона буде гідно відстоювати інтереси України", - наголосив кандидат у президенти.

Мій кандидат на пост міністра закордонних справ - це Світлана Заліщук, - Гриценко 01
Фото: Гриценко/Facebook

Раніше Світлана Заліщук була призначена заступником керівника Центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка з міжнародних питань.

На цій посаді вона супроводжувала кандидата у президенти на Всесвітній економічний форум у Давос та на Мюнхенську конференцію з безпеки.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко представив майже всіх кандидатів на ключові посади в межах конституційних повноважень президента. Серед них голова СБУ, міністр оброни та голова Національного банку. Раніше подібного не робив жоден із кандидатів на попередніх виборах.

Мій кандидат на пост міністра закордонних справ - це Світлана Заліщук, - Гриценко 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики