Цензор.НЕТ

26.02.19 16:45

"Три роки тому в поліції з мене посміялися. Зараз поліція мені допомагає", - громадянин Італії Морана дав свідчення у справі кримінального авторитета "Федора" в Рівному

Заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін оприлюднив інформацію про те, що громадянин Італії Джоржіо Морана погодився давати свідчення проти рівненського кримінального авторитета "Федора".

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Аброськін зазначив: "Вчора до слідчого Національної поліції України звернувся громадянин Італії Джорджіо Морана, потерпілий від злочинних дій злочинного угруповання Рівненщини, з проханням забезпечити його безпеку в зв’язку з тим, що він надав свідчення щодо одного із лідерів на прізвисько "Федір".

Якось при зустрічі ми задали питання Джорджіо, чи не простіше було би все кинути та відразу поїхати. Він задумався лише на коротку мить та відповів: "Напевно, я неправильно зробив, що відразу все не кинув. Здоров'я та життя не вартує жодних грошей. Я тоді не знав, що тут така країна, що у тебе немає ніяких прав. Ні, за законом є, але по факту все по-іншому. Але якби я здався, було б тільки гірше. Ці бандити забрали в місті багато квартир у людей. Люди бояться, мені дзвонять, тому що я щось робив, не злякався. Бабуся одна мені часто телефонує, просить оплатити адвоката, теж хоче судитися. У неї немає грошей.

Я радий, що поліція мені зараз допомагає. Три роки тому я приходив у поліцію, яка у нас у місті, вони сміялися. Просив охорону - сказали, що дати її не можуть".

Ми запевнили пана Морана в зворотному, що закони в Україні діють.

Попри те, що що суд обрав міру запобіжного заходу злочинному авторитету у вигляді цілодобового домашнього арешту, ми закликаємо громадян, які постраждали від злочинних дій, як від нього безпосередньо, так інших членів угруповання, звертатися до Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції +380442990039, +380986743871, їхня безпека буде забезпечена".

Три роки тому в поліції з мене посміялися. Зараз поліція мені допомагає, - громадянин Італії Морана дав свідчення у справі кримінального авторитета Федора в Рівному 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики