Цензор.НЕТ

26.02.19 18:22

При Кабміні потрібно створити Національну водну раду України, - директор Інституту водних проблем Ромащенко

При Кабінеті міністрів України необхідно створити Національну водну раду. Це має бути галузевий орган у безпосередньому підпорядкуванні Кабінету міністрів.

При Кабміні потрібно створити Національну водну раду України, - директор Інституту водних проблем Ромащенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на прес-конференції щодо стану водних ресурсів України заявив професор, директор Інституту водних проблем і меліорації НААН Михайло Ромащенко.

На його думку, така рада має формувати основні законодавчі ініціативи та принципи реалізації водної політики.

"Мінекології відповідає за свою частину, Агентство водних ресурсів - за свою. Але такий державний орган управління на рівні держави має бути створений, як у низці європейських країн. Європейська водна директива передбачає формування такого органу. Тому що сьогодні в Україні немає органу, який відповідав би і за формування, і за реалізацію водної політики", - сказав Ромащенко.

За її зразком мають бути створені басейнові ради, які відповідають за реалізацію водної політики на території басейну конкретної річки.

За словами професора, створення таких органів допоможе доцільно координувати проблему з вирішення всіх водних проблем України, зокрема - забруднення і цвітіння річок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики