Цензор.НЕТ

26.02.19 23:59

Проблема Мінських угод в тому, що Росія ніколи не визнавала відповідальності за їхнє виконання, - Волкер

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер пов'язує появу миротворчої місії ООН на Донбасі з готовністю РФ виконувати Мінські угоди.

Проблема Мінських угод в тому, що Росія ніколи не визнавала відповідальності за їхнє виконання, - Волкер

Про це Волкер сказав на прес-конференції в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Волкер заявив, що Мінські угоди мають надзвичайно важливе значення. "Вони є визначальним документом, у якому Росія визнає, що територія має бути повернута під суверенітет і територіальний контроль України. У них говориться, що міжнародний кордон між Україною і Росією має контролюватися українцями з української сторони. Вони закликають до виведення іноземних сил і розформування незаконних збройних формувань", - наголосив Волкер.

"Проблема полягає не в угодах як таких. Проблема полягає у тому, що Росія ніколи не визнала відповідальності за їхнє виконання. Ми підтримуємо угоди і готові разом працювати для сприяння їх виконанню, коли Росія буде готова зробити це", - заявив Волкер.

Водночас він сказав, що один із способів для втілення Мінських угод полягає у започаткуванні миротворчої місії під егідою ООН, яка має замінити російські сили та створити безпечний контроль над Донбасом.

"Ми готові працювати над цією основою і запровадити таку місію ООН, щойно Росія буде готова вивести свої сили і повністю виконати Мінські угоди", - зазначив спецпредставник Держдепу США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики